Telefon

(0326) 613 22 21

Sosyal Medya

HİZMETLERİMİZ

ANASAYFA - HİZMETLERİMİZ

Hızlı, Ekonomik ve Güvenilir Hizmet

Depolama Hizmeti

Depolama

Hızlı, Ekonomik ve Güvenilir Hizmet

Depolama, lojistik faaliyetleri açısından, verimli yönetim uygulamalarıyla büyük ölçüde azaltılabilecek temel bir maliyet faktörüdür. GÜÇPORT, depolama sürecinin yeniden tasarlanması yoluyla kullanılan kaynakların azaltılmasına yönelik geniş çaplı araştırma ve geliştirme çalışmaları yürütüyor. GÜÇPORT bu araştırma çalışmalarının büyük bir bölümünü son teknolojiyle donatılmış deoplarında deneyip entegre ediyor. GÜÇPORT depo ve dağıtım merkezi yönetimini desteklemeye yönelik özelleştirilmiş (ısmarlama) WMS (Depo Yönetim Sistemi) yazılım uygulamaları oluşturuyor. Yazılım, üretim ve stok seviyelerinin hesaplanmasını da içeren günlük planlama yoluyla kaynakların optimize edilmesini sağlıyor. GÜÇPORT aynı zamanda, malların gümrük geçiş işlemleri ve gümrük resimlerinin ödenmesi için özel talimatlar dâhil olmak üzere, spesifik depolama ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş çözümler sunuyor. WMS sayesinde mallar etkin ve verimli bir biçimde işlenip taşınabiliyor.

"GÜÇPORT, büyük ya da küçük e-ticaret firmaları için özelleştirilmiş depolama, sipariş karşılama, katma değerli servisler gibi hizmetler de sunuyor."

Sipariş Karşılama

Sipariş Karşılama

Siz tam olarak müşterilerinizin ihtiyacı olan çözümü belirlemeye odaklanın; bırakın, geri kalanını biz halledelim.

GÜÇPORT’un deneyimli yazılım geliştiriciler ve operasyon uzmanlarından oluşan ekibi, sağlam bir depo ve nakliye ağıyla tümleşik olarak şeffaf bir e-lojistik teknolojisi sağlayarak verimliliği en üst düzeye çıkarır ve rakipsiz müşteri memnuniyeti sunar. GÜÇPORT düzenlenmiş gelen mal, giden mal ve pazar sonrası lojistik desteği ile üst düzey verimlilikle sipariş karşılama kabiliyeti sunar. Tek bir lojistik ortağı, tek bir envanter ve tek bir e-lojistik sistemiyle tüm satış kanallarınızı idare edin. Başarınızı düzenleyin.

Taşımacılık

Taşımacılık

Dijital devrim, Tedarik Zinciri Yönetimi sürecinin büyük bir kısmını bertaraf ederek lojistik verimlilikte büyük bir gelişme sağladı; ancak şirketler hala ürünlerinin depolarından müşterilerine ulaştırılmasında, çoğunlukla büyük maliyetlerle, geleneksel hava, kara ve deniz yoluyla nakliye yöntemlerini kullanmak durumunda. Dolayısıyla, iş gücü, yakıt ve araçlar dâhil olmak üzere kaynak kullanımının en aza indirilebilmesi açısından, taşımacılığın mümkün olduğunca verimli bir biçimde yönetilmesi kritik önemde.

"LOJİSTİĞİ YENİDEN TANIMLIYORUZ"

Tedarik Zinciri Çözümleri

Tedarik Zinciri Çözümleri

GÜÇPORT, birinci sınıf kaynak, yetkinlik ve teknolojilerden faydalanarak ve bunları koordine ederek şirketinize uçtan-uca tedarik zinciri çözümleri sağlayan bir 4PL(dördüncü taraf lojistik) sağlayıcıdır.Düşük marjlarla çalışılan rekabetçi bir pazarda etkin tedarik zinciri yönetimi şirketinizin değeri, itibarı ve geliri açısından ciddi bir fark yaratır.Web teknolojisinin gücünü kullanan GÜÇPORT, yazılım geliştiriciler ve sistem uzmanlarından oluşan dinamik bir ekiple kendi bünyesinde geliştirdiği devrim niteliğinde ürünler, yazılımlar ve operasyon yönetim sistemleri ile lojistik ve tedarik zinciri yönetimine yeni ve etkin çözümler sunuyor.